تبلیغات
سوم ریاضیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا - مزیت های اندروید L‌ چیست؟


مزیت های اندروید L‌ چیست؟

اندروید جدید L توانسته ویژگی های جدید و امکانات جدید را برای گوشی های هوشمند ایجاد کند. این سیستم عامل هم مورد استفاده ی گوشی های هوشمند و هم مورد استفاده ی تبلت است.

 

  اندورید L توانسته طراحی جدیدی را برای گوشی های هوشمند ایجاد کند. مثلا طراحی جدید برنامه ها و اپها در سیستم عامل جدید اندروید L از مزیت های اندورید جدید است.


1-این سیستم عامل میتواند مورد استفاده ی کاربرانی باشد که گوشی هوشمند خود را در اختیار کودکانشان قرار میدهند تا از بازی های گوشی هوشمند استفاده کنند چون با استفاده از اندروید L میتوان کاربری شخصی را جدا نمود بنابراین میتوان برای کار و امور شخصی اکانت جداگانه داشت.

 

مزیت های اندروید L‌ چیست؟


2-همچنین با استفاده از اندروید L کاربران میتوانند بدون باز کردن قفل صفحه نمایش به نوتیفیکیشن های خود پاسخ دهند و آنها را مشاهده کنند.


3- با استفاده از اندروید L میتوانید چند کار مختلف را همزمان در گوشی هوشمند خود انجام دهید. مثلا استفاده از مرورگر وب و اپها که با سرعت عمل بالاتری کار میکنند از دیگر ویژگی های اندروید جدید است.


4-عملکرد بالا و سرعت بخشیدن به برنامه ها هم در سیستم عامل اندروید L وجود دارد. همچنین شما میتوانید بازی ها را از پروفایل کاری خود در گوشی هوشمند با استفاده از اندروید L جدا کنید.
طبقه بندی: کامپوتر و موبایل،

تاریخ : پنجشنبه 23 مرداد 1393 | 09:44 ب.ظ | نویسنده : Hadi | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.